איך מורידים ריסים מלאכותיים

מדריך: איך מורידים ריסים מלאכותיים בקלות

האם את מתקשה להסיר את הריסים המלאכותיים שלך? האם הם מתרוממים ולא משאירים אותך בשקט? אולי חלקם מתחילים לנשור ולהתפגר? אם את מתמודדת עם דבק הריסים ולא יודעת איך להיפטר מהם, יש לך את המדריך הנכון.

ריסים מלאכותיים הם פריט איפור פופולרי אשר מתעסק בחידוש תוספת ריסים על גבי הריס הטבעי. בניגוד לריסים טבעיים, הם אינם דורשים הדבקה, מריחת מסקרה או טיפוח יומיומי. אך יתרונות הנוחות שלהם מתחילים להשקיע בערם את הסיכון בפעם הראשונה שחלף. לאחר כחודש ימים, הריסים מלאכותיים מתחילים לנשור והתוספות מתפגרות. ויש גם מקרים שבהם הריסים המלאכותיים מצליחים להתקיים בנשורים והתוספות עוד ממושכת יותר.

נקודות מרכזיות:

  • עלות אחת של הריסים המלאכותיים היא חוסר הצורך בהדבקת ריסים, מריחת מסקרה או טיפוח יומיומי.
  • לאחר כחודש ימים, הריסים המלאכותיים מתחילים לנשור והתוספות מתפגרות.
  • ישנם מקרים בהם הריסים המלאכותיים מצליחים להתקיים בנשורים והתוספות עוד ממושכת יותר.

כיצד להסיר ריסים מלאכותיים בבית

הסרת ריסים מלאכותיים בבית יכולה להיות פשוטה ויעילה בעזרת כמה טיפים פשוטים. היכרו למטה עם כמה שיטות יעילות להסרת ריסים מלאכותיים בבית.

שמן קיק ושמן קוקוס

שני סוגים של שמנים טבעיים – שמן קיק ושמן קוקוס – יכולים לשמש כפתרון יעיל להסרת הדבק של הריסים המלאכותיים. כמה טיפות משמנים על גבי מטה עם קטנת מטרה או מברשת ריסים יכולות לעזור להפריד ולהסיר את הריסים בקלות. יש למרוח את השמן בעדינות על הריסים, לחכות מספר דקות ולאחר מכן לנקות בעדינות בעזרת מברשת ריסים או קטנת מטרה. שימוש בשמן הקיק או הקוקוס מסייע בהסרת הדבק ומאפשר פעולה זו בבית, בצורה נוחה וקלה.

מקלחת חמה

השימוש במקלחת חמה עוזר בהסרת הריסים המודבקים בצורה יעילה. חמימות המים והלחות במקלחת מקלות על הדבק ומסייעות לריסים להתפשט ולהתרכז באופן יותר מדויק. כאשר סביב הריסים חם ולח, המוצקות מתמסות ונעשות רכות, כך שתהליך ההסרה מתרחש בצורה חלקה יותר. יש להקליט במקלחת חמה למשך מספר דקות לפני שמתחילים בתהליך ההסרה. כך תוכלו להסיר את הריסים בצורה זריזה ויעילה ללא היכן והריסים מועילים.

פינצטה

הסרת ריסים מלאכותיים בעזרת פינצטה יכולה לתת תוצאה טהורה ונקיה. יש להחזיק בקצה הפינצטה ולניעה על הריסים המלאכותיים שברצועה העליונה של הריסים האמיתיים הטבעיים. בעזרת תנודות כפייה קלות, ניתן לפרק ולהפריד את הריסים המלאכותיים מהאמיתיים, מבלי לגרוע או לפגוע בריסים הטבעיים. בסיום תהליך ההסרה, נקו את הפינצטה באופן יסודי וחפשו את תוצאת ההסרה החלקה והנקיה.

הסרת ריסים בבית

עם הטיפים הנכונים והסבלנות המתאימה, ניתן להסיר ריסים מלאכותיים בקלות ובבית. על ידי שימוש נכון בשמנים טבעיים ובכלים פשוטים כמו מקלחת חמה ופינצטה, ניתן להשיג תוצאה נקיה ומקצועית. עכשיו שיש לכם את הכלים הנכונים, תוכלו להסיר ריסים מלאכותיים בקלות גם בדיוק של הבית.

מה לעשות אחרי הסרת הריסים המלאכותיים

אחרי הסרת ריסים מלאכותיים, יש לשטוף היטב את העיניים על מנת להסיר כל שאריות הדבק וכימיקלים מהעור. יש להשתמש במים פושרים או מסיר דבק יעיל לטיפול בשאריות במצב שבו הדבק קשה להסרה. השטיפה המסורתית עם מים רגילים לא תינתן תוצאה טובה מספיק ולכן עדיף להשתמש בתכשירים מיוחדים המיועדים לטיפוח העיניים והריסים.

שומרים על הריסים הטבעיים היא נצרכות בידיעה כי הריסים הטבעיים צריכים להתחיל לגדול מחדש מתינוקות. עם כל היכולת של הריסים הישנים לשרוד, עליהם לעמוד במהלך תהליך הגדלת הריסים החדשים שומרת על הריסים הטבעיים. המותגים יכולים לשמש גם כסממנים עבור הריסים החדשים אם בעל הריסים מתקן את המצב שהריסים החדשים השתפרו. לשמירה על הריסים הטבעיים יש להפסיק לשים מסקרה בזמן ששריר הריסים הטבעיים טרם התאושש. המסקרה תשים עוד עומס בריסים, ובכך תשיק גרידה של הריסים.

כדי לשמור על תוקף הריסים הטבעיים בזמן ההחלפה השימוש במרכך קרנית או לייק והנעת השיער העדיפים לוך לא לשטוף את הפנים, כדי לספק את תיקוני החיקוק בעיקר בשיער. לרשות בחישה רגילה יכול גבר שריר הבן שלו בלי להתמקם בדרך ספציפית של שמירה על הריסים אחרי הסרת הריסים.

שאלות נפוצות

מהם הטיפים להסרת ריסים מלאכותיים?

כדי להסיר ריסים מלאכותיים, ניתן להשתמש בשמן קיק או שמן קוקוס כדי להסיר את הדבק. מקלחת חמה עשויה לסייע בתהליך ולהמסת את הדבק ביעילות. פינצטה יכולה לשמש ככלי עזר להסרת ריסים מודבקים.

איך אפשר להסיר ריסים מלאכותיים בבית?

כדי להסיר ריסים מלאכותיים בבית, ניתן לקחת שמן קיק או שמן קוקוס ולמרוח על הדבק עד שיתרסק. ניתן גם למקם מגבת חמה ולהשאיר על הריסים לכמה דקות כדי לשחרר את הדבק. פינצטה יכולה לשמש ככלי סיוע בתהליך ההסרה.

מה אפשר לעשות אחרי הסרת הריסים המלאכותיים בבית?

לאחר הסרת הריסים המלאכותיים בבית, כדאי לשטוף היטב את העיניים עם מים פושרים. כדי לשמור על ריסים טבעיים, ניתן להשתמש בסרום מיוחד המתאים לטיפוח והמזינה את הריסים. כמו כן, כדאי להימנע משימוש מיותר במסקרה מיד לאחר הסרת הריסים המלאכותיים ולבדוק את העיניים כדי לוודא שאין זיהום.